VERTIFLEX - PROSTE ZAMKNIĘCIA KRZYWYCH PRZESTRZENI - Jan Moszczyński tel.: 602 766 666 ___mail: biuro@vertiflex.pl

Vertiflex - jedyny producent krat harmonijkowych w Europie

Firma VertiFlex Sp. z o.o. powstała w 2012 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie na aluminiowe kraty harmonijkowe będące produktem rozwojowym w Polsce oraz Europie. Najbardziej popularne na kontynencie amerykańskim, gdzie montowane są jako zamknięcia powierzchni handlowych, restauracji, barów, kiosków, itp., znalazły już odbiorców na wszystkich niemal lotniskach świata wypierając ciężkie, zużywające energię elektryczną i wymagające serwisu kraty stalowe.

Jesteśmy obecnie jedynym producentem krat harmonijkowych w Polsce i w Europie. Pozostali producenci ulokowani są w Kanadzie i USA. Produkty nasze – z uwagi na doświadczenie zdobyte w dwuletnim okresie współpracy z 3 kanadyjskimi producentami (import gotowych krat i komponentów, szkolenie w fabryce w Kanadzie), są prawie identycznym odwzorowaniem wyrobu, zarówno pod względem technologicznym jak również jakościowym.

Produkcję krat opieramy na najlepszych komponentach dostępnych na rynku. Realizujemy rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. W zależności od potrzeb Klientów oraz uwarunkowań technicznych przyszłej lokalizacji naszego produktu, dostarczamy koncepcję i proponujemy konkretne rozwiązanie. Oferujemy usługi, które obejmują doradztwo, pomiar, konsultacje, serwis i wsparcie techniczne.

Naszym celem jest zapełnienie niszy produkcyjnej w branży produkcji zamknięć powierzchni handlowych oraz użytkowych poprzez konkurencyjną ofertę, alternatywną do istniejących na rynku, którą kierujemy zarówno do architektów i projektantów, jak też bezpośrednio do najemców i właścicieli lokali.

Zapraszamy do kontaktu!

VERTIFLEX Sp. z o.o.  ul. Kościuszki 132, 90-451 Łódź  |  e-mail biuro@vertiflex.pl|  |  kontakt w sprawach technicznych: Jan Moszczyński tel.: 602 766 666